Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vollmond. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vollmond. Pokaż wszystkie posty
piątek, 23 września 2011
Vollmond soundtrack cd.
i jeszcze Amon Tobin, którego nie wiedzieć czemu, ciągle mylę z Aphex Twinem.
Vollmond
Muzyka ze spektaklu Piny Bausch. Miks zdjęć okropny. Nie było z czego wybierać. Podłóż sobie pod to taniec współczesny.
Balanescu Quartet _ Aria from Jainkeff on Vimeo.
czwartek, 22 września 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)