Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vollmond. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vollmond. Pokaż wszystkie posty

piątek, 23 września 2011

Vollmond soundtrack cd.





i jeszcze Amon Tobin, którego nie wiedzieć czemu, ciągle mylę z Aphex Twinem.

Vollmond



Muzyka ze spektaklu Piny Bausch. Miks zdjęć okropny. Nie było z czego wybierać. Podłóż sobie pod to taniec współczesny.

Balanescu Quartet _ Aria from Jainkeff on Vimeo.




czwartek, 22 września 2011

Pina Bausch, dzień 3







Było tak pięknie, że nawet wiadomość o rozpadzie R.E.M. nie popsuje wieczoru.