Jest juz nowa kolekcja Lanvina na wiosne 2010. Oczywiscie męska (Jak to przetransponować na damską? A jak przetransponować Davida Bowie?) Czy Alber Elbaz ma na sobie drewniaki? Czy to znaczy że jest szansa ze wrócą do łask? Oby!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą elbaz. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą elbaz. Pokaż wszystkie posty
środa, 8 lipca 2009
niedziela, 17 maja 2009
I like personalities.. don’t like just pretty boys.
Trawestując powiedzenie bohatera Albera E o kobietach. Mały upgrate do mojego starego wpisu o Lanvina. Znalazłam winnego: Alber Elbaz, very hot. Chaplinowski w aparycji, retro klasyka: mucha i lakierki, jasne skarpetki do przykrótkich spodni, wszystko very chic. W 2007 Time ogłosił go jedną z 100 najbardziej wpływowych osób…. yyyyy… in thw world? Chyba …. Alber Elbaz nowym Marc’em Jacobsem? Poziom sympatii trendsetterek – celebrytek Hollywood chyba podobny. I choć wszyscy pieją z zachwytu nad wyczuciem z jakim kreatywny domu Lanvin ubiera kobiety (new romantic itd, będą się upierać że to naprawdę nic w porównaniu z linią męską, którą de facto stworzył Lucas Ossendrijver (podopieczny, odpowiedzialny za linię męską).
Ciekawe jest zestawienie zdjęć obu panów. Fascynujący duet również wizualnie….



Ciekawe jest zestawienie zdjęć obu panów. Fascynujący duet również wizualnie….



Subskrybuj:
Posty (Atom)