Pokazywanie postów oznaczonych etykietą oniegin. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą oniegin. Pokaż wszystkie posty

sobota, 21 maja 2011

oniegin




... za bardzo mnie trzyma za gardło, żebym napisała coś więcej. Żałuję, że Teatr Wielki nie wrzucił nic więcej prócz reklamy.