Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
oniegin
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
oniegin
.
Pokaż wszystkie posty
sobota, 21 maja 2011
oniegin
... za bardzo mnie trzyma za gardło, żebym napisała coś więcej. Żałuję, że Teatr Wielki nie wrzucił nic więcej prócz reklamy.
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)