Pokazywanie postów oznaczonych etykietą aleksandra kurzak. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą aleksandra kurzak. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 23 października 2011

Gioia!



Bardzo ładnie nam dziś Pani Aleksandra zaśpiewała i zagrała w Lucii z Lamermoor. Gioia!



i najsłynniejsze filmowe wykonanie arii ze sceny szaleństwa Łucji, śpiewa Inva Mula.