Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
donizetti
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
donizetti
.
Pokaż wszystkie posty
niedziela, 23 października 2011
Gioia!
Bardzo ładnie nam dziś Pani Aleksandra zaśpiewała i zagrała w Lucii z Lamermoor. Gioia!
i najsłynniejsze filmowe wykonanie arii ze sceny szaleństwa Łucji, śpiewa Inva Mula.
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)